اهداف و قوانین

هدف  از تشکیل مجموعه دلفین

مجموعه تحصیلی دلفین به منظور کمک به دانشجویانی و افرادی که قصد ادامه تحصیل در ترکیه و دانشگاه های آن را دارند تشکیل شده است.

به همین منظور این مجموعه شما عزیزان را در تمامی مراحل  و پروسه های مورد نیاز برای اخذ پذیرش در دانشگاه های ترکیه برای تمامی مقاطع تحصیلی  پس از ارائه مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین اهداف ،از جلمه ثبت نام در آزمون های ورودی تحویل مدارک به دانشگاه ها به صورت حضوری و یا ثبت نام متقاضیان در آزمون های بین المللی که از موارد اساسی برای کسب پذیرش در دانشگاه ها می باشند یاری می کند.

در همین راستا برای اخذ پذیرش در برخی دانشگاه ها در مقاطع تحصیلی ارشد یا دکتری متقاضی نیازمند ارائه پروپوزال و توصیه نامه نیز می باشد که مجموعه دلفین شما عزیزان را در تمامی این مراحل همراهی خواهد نمود.

مقررات مجموعه دلفین

این مجموعه چنان چه ذکر شد تمامی مراحل ثبت نامی شما ، مشاوره و …. را در کنار شما طی خواهد نمود تا به راحت ترین وجه ممکن و بدون کم ترین دردسر شروع به تحصیل در کشور مقصد خود یعنی ترکیه نمایید، به همین جهت ضوابطی نیز در این پروسه برای مجموعه در نظر گرفته شده است که در ذیل به آنها اشاره می نماییم:

1- مجموعه دلفین جهت ثبت نام شما عزیزان در دانشگاه ها تمامی مدارک مورد نیاز را به دانشگاه های مقصد ارائه خواهد نمود، اما هیچ تضمینی جهت اخد پذیرش شما عزیزان در دانشگاه ها ارائه نمی نماید، ممکن است دانشگاه مقصد در ترمی که شما اقدام به درخواست پذیرش نموده اید تقاضاهایی زیادی داشته باشد و شما به علت پایین بودن نمرات آزمون های ورودی شما نسبت به دیگر متقاضیان مورد پذیرش قرار نگیرید.

2- مجموعه دلفین هیچ مسئولیتی در برابر نمرات کسب شده شما در آزمون های ورودی دانشگاه ها نخواهد داشت و کمک یا راه جایگزینی نیز برای کسب نمره های بالاتر ارائه نخواهد داد.

3- زمان ثبت سفارش جهت هریک از خدمات مجموعه دلفین در نظر داشته باشید تمامی هزینه ها مورد قبول شما می باشد تا در ادامه پروسه دچار مشکل نشوید.